Заходи проекту "Все про європу"

Читаємо сучасних європейських письменників
Автор: юнацький
Дата створення: 2020-11-20 11:57:26
  Пункт європейської інформації , який функціонує на абонементі для юнацтва розпочинає цикл виставок та презентацій літератури «Читаємо сучасних європейських письменників». Адже, щоб пізнати країну потрібно не тільки вивчати географію та історію якоїсь  країни , а й читати художні твори. Так ви зрозумієте думки та мрії, відчуття та самоосмислення людей, що в ній проживають. До вашої уваги будуть представлені популярні автори художньої літератури європейських країн. Цикл розпочинається з презентації  творів письменників Швеції %frame%...Освіта за кордоном
Автор: юнацький
Дата створення: 2020-07-29 12:47:14
Освіта та стажування за кордоном, зокрема в країнах Євросоюзу, стає дедалі популярнішою серед українських студентів та науковців. Певні додаткові можливості надає для цього і безвізовий режим з ЄС – хоча для тривалого навчання потрібна відповідна віза, але безвіз полегшує безпосереднє знайомство з європейськими університетами та налагодження контактів. У наш час ситуація склалася так, що більшість людей з дипломами вищих навчальних закладів займаються зовсім іншими справами. Виходить, що п’ять років навчання в університеті пройшли марно, а отримана спеціальність не приносить к...Засідання євро клубу « Європлюс»
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-12-17 15:28:30
14 грудня координатор євро клубу «Європлюс» Л.Курилюк провела засідання євроклубу у формі чайної церемонії, присвячене Міжнародному Дню чаю.   Найгучніше святкування Міжнародного дня чаю  відповідно проходить в Індії і Шрі-Ланці, Непалі, Індонезії, Бангладеші, В’єтнамі, Кенії, Малайзії. Не залишаються байдужими до цієї події і у нас в Україні.   На релакс-подорожі «Чайні традиції в різних країнах», гості бібліотеки поринули в чарівний і цікавий світ чаювання. Бібліотекар  ознайомила  їх  з багатьма легендами т...Засідання євро клубу « Європлюс»
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-12-06 17:18:18
Тема насильства залишається однією з найбільш актуальних у світі, адже є серйозним порушенням прав людини та має руйнівні довготривалі наслідки на все життя. Щоб запобігти цим злочинам, сприяти правоохоронним органам  захистити жертву насильства, Рада Європи запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насилля, який щороку відзначається і в нашій країні. Про запобігання жорстокому поводженню та як не стати жертвою насильства йшлося під час засідання євро клубу "Європлюс" "Життя без насильства".   Кожен учасник засідання є...Засідання євро клубу « Європлюс»
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-10-24 13:21:16
На абонементі для юнацтва відбулося засідання євро клубу "Європлюс".   Євро- експрес  «Літературна мандрівка Європою» дозволив членам євро клубу перевірити свої знання, весело провести час і, звичайно, дізнатися багато нового про письменників ЄС. Членам клубу була запропонована експрес - інформація «Сучасні письменники Німеччини», «Сучасні твори Норвезьких письменників», « Класики європейської літератури». Велике пожвавлення серед учасників викликали  конкурс "Європейські літературні бутерброди" та гра "гаряче...Всього сторінок - 10