Заходи проекту "Все про європу"

Засідання євро клубу « Європлюс»
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-12-17 15:28:30
14 грудня координатор євро клубу «Європлюс» Л.Курилюк провела засідання євроклубу у формі чайної церемонії, присвячене Міжнародному Дню чаю.   Найгучніше святкування Міжнародного дня чаю  відповідно проходить в Індії і Шрі-Ланці, Непалі, Індонезії, Бангладеші, В’єтнамі, Кенії, Малайзії. Не залишаються байдужими до цієї події і у нас в Україні.   На релакс-подорожі «Чайні традиції в різних країнах», гості бібліотеки поринули в чарівний і цікавий світ чаювання. Бібліотекар  ознайомила  їх  з багатьма легендами т...Засідання євро клубу « Європлюс»
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-12-06 17:18:18
Тема насильства залишається однією з найбільш актуальних у світі, адже є серйозним порушенням прав людини та має руйнівні довготривалі наслідки на все життя. Щоб запобігти цим злочинам, сприяти правоохоронним органам  захистити жертву насильства, Рада Європи запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насилля, який щороку відзначається і в нашій країні. Про запобігання жорстокому поводженню та як не стати жертвою насильства йшлося під час засідання євро клубу "Європлюс" "Життя без насильства".   Кожен учасник засідання є...Засідання євро клубу « Європлюс»
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-10-24 13:21:16
На абонементі для юнацтва відбулося засідання євро клубу "Європлюс".   Євро- експрес  «Літературна мандрівка Європою» дозволив членам євро клубу перевірити свої знання, весело провести час і, звичайно, дізнатися багато нового про письменників ЄС. Членам клубу була запропонована експрес - інформація «Сучасні письменники Німеччини», «Сучасні твори Норвезьких письменників», « Класики європейської літератури». Велике пожвавлення серед учасників викликали  конкурс "Європейські літературні бутерброди" та гра "гаряче...Засідання творчої майстерні « Красою душу напою»
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-10-11 00:00:00
Якою буває осінь? Теплою. Золотою. Туманною.   З настанням  прохолодної осені, все більше цінується тепла компанія. Тому , щоб  трохи розбавити "сіру буденність" яскравими враженнями, на абонементі для юнацтва зібралися учасники творчої майстерні « Красою душу напою» , щоб провести майстер – клас « Осінні фантазії» і  створити  незвичні осінні вироби з паперу. Суспільна творчість завжди надихає, створює нові ідеї та можливості себе проявити. Тому активна молодь з ентузіазмом взялася за створення незвичних осінніх виробів з паперу..."Обираємо професію : крок за кроком".
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-06-13 12:10:52
Народна мудрість стверджує: "Немає безталанних людей, а є ті, хто займається не своєю справою". А як її знайти, свою справу, як не помилитися? Професій, за якими можна працювати безліч, але яку ж з них вибрати?   На ці дуже важливі запитання знаходили відповіді  на абонементі для юнацтва учасники  години спілкування «Професії від А до Я: подумаємо разом - вибереш сам». Виступ бібліотекаря Л.Курилюк дав багато   інформації не тільки  для роздумів, але й приводів для дискусії. Потім відбувся цікавий тренінг, у ході якого молоді люди вчилися аргум...Всього сторінок - 9