Заходи проекту "Все про європу"

Освіта за кордоном
Автор: юнацький
Дата створення: 2020-07-29 12:47:14
Освіта та стажування за кордоном, зокрема в країнах Євросоюзу, стає дедалі популярнішою серед українських студентів та науковців. Певні додаткові можливості надає для цього і безвізовий режим з ЄС – хоча для тривалого навчання потрібна відповідна віза, але безвіз полегшує безпосереднє знайомство з європейськими університетами та налагодження контактів. У наш час ситуація склалася так, що більшість людей з дипломами вищих навчальних закладів займаються зовсім іншими справами. Виходить, що п’ять років навчання в університеті пройшли марно, а отримана спеціальність не приносить к...Засідання євро клубу « Європлюс»
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-12-17 15:28:30
14 грудня координатор євро клубу «Європлюс» Л.Курилюк провела засідання євроклубу у формі чайної церемонії, присвячене Міжнародному Дню чаю.   Найгучніше святкування Міжнародного дня чаю  відповідно проходить в Індії і Шрі-Ланці, Непалі, Індонезії, Бангладеші, В’єтнамі, Кенії, Малайзії. Не залишаються байдужими до цієї події і у нас в Україні.   На релакс-подорожі «Чайні традиції в різних країнах», гості бібліотеки поринули в чарівний і цікавий світ чаювання. Бібліотекар  ознайомила  їх  з багатьма легендами т...Засідання євро клубу « Європлюс»
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-12-06 17:18:18
Тема насильства залишається однією з найбільш актуальних у світі, адже є серйозним порушенням прав людини та має руйнівні довготривалі наслідки на все життя. Щоб запобігти цим злочинам, сприяти правоохоронним органам  захистити жертву насильства, Рада Європи запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насилля, який щороку відзначається і в нашій країні. Про запобігання жорстокому поводженню та як не стати жертвою насильства йшлося під час засідання євро клубу "Європлюс" "Життя без насильства".   Кожен учасник засідання є...Засідання євро клубу « Європлюс»
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-10-24 13:21:16
На абонементі для юнацтва відбулося засідання євро клубу "Європлюс".   Євро- експрес  «Літературна мандрівка Європою» дозволив членам євро клубу перевірити свої знання, весело провести час і, звичайно, дізнатися багато нового про письменників ЄС. Членам клубу була запропонована експрес - інформація «Сучасні письменники Німеччини», «Сучасні твори Норвезьких письменників», « Класики європейської літератури». Велике пожвавлення серед учасників викликали  конкурс "Європейські літературні бутерброди" та гра "гаряче...Засідання творчої майстерні « Красою душу напою»
Автор: юнацький
Дата створення: 2019-10-11 00:00:00
Якою буває осінь? Теплою. Золотою. Туманною.   З настанням  прохолодної осені, все більше цінується тепла компанія. Тому , щоб  трохи розбавити "сіру буденність" яскравими враженнями, на абонементі для юнацтва зібралися учасники творчої майстерні « Красою душу напою» , щоб провести майстер – клас « Осінні фантазії» і  створити  незвичні осінні вироби з паперу. Суспільна творчість завжди надихає, створює нові ідеї та можливості себе проявити. Тому активна молодь з ентузіазмом взялася за створення незвичних осінніх виробів з паперу...Всього сторінок - 9