Новини ''Дія. Цифрова освіта''

Цифрова грамотність ─ вимога часу!
Автор: адмін
Дата створення: 2020-08-12 10:33:53
         12 серпня в  секторі інформаційно – комп’ютерних послуг КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих»   пройшло навчання  на платформі онлайн-курси, у  форматі освітніх серіалів з цифрової грамотності  «Дія. Цифрова освіта», на якому  користувачка  мала  змогу ознайомитись з правилами реєстрації на платформі, розпочати перегляд 1 сезону «Базових цифрових навичок», відповісти на тестові запитання та отримати консультацію від  завідуючої сектором&n...«Будь на часі!»
Автор: адмін
Дата створення: 2020-07-29 13:53:04
Міністерство цифрової трансформації має амбітну мету — за три роки навчити цифровій грамотності 6 мільйонів українців. Важливо допомагати зацікавленим відвідувачам почати навчання на сайті osvita.diia.gov.ua. Відвідувачі бібліотеки можуть переглядати серіали індивідуально (вдома чи після закінчення карантину  у бібліотеці), але краще робити це у групах в бібліотеці! Кожну з серій за потреби  можна переглядати знову і знову, обговорити, уточнювати та спробувати виконати практичні вправи. Перші групові та індивідуальні заняття опанувала завідуюча сектором інформаційно - ...Ми взяли участь та стали офіційним хабом національного проекту «Дія. Цифрова освіта»
Автор: адмін
Дата створення: 2020-07-17 13:18:53
Завідуюча сектором  інфрмаційно – комп’ютерних послуг Оксана Ошовська взяла участь  у проекті  «Дія. Цифрова освіта» та бібліотека для дорослих стала офіційним хабом національного проекту  «Дія.Цифрова освіта». 21 січня запрацювала  національна онлайн платформа  «Дія.Цифрова освіта». Весь курс − це серія освітніх серіалів за участю експертів і селебріті. Цей проект  ставить мету правильно і впевнено користуватись смартфоном, комп’ютером і планшетом , які допомагають вам у  роботі , навчанні,...Всього сторінок - 1