Анонс фільмів кіноклубу #DOCUDAYS

УКРАЇНСЬКІ ШЕРИФИ
 

 Режисер:Роман Бондарчук

 Країна: Україна, Латвія, Німеччина

 Рік: 2015

 Тривалість: 0 хв.

Неначе птах, в’ється у повітрі невеличкий український прапор, прикріплений до автомобіля двох «шерифів», обраних громадою села на півдні України.

Шерифи рятують жінку від анаконди, вселяють бездомного Колю в порожню хату – щоб він, нарешті, став людиною, вберігають неписьменного Індіанця від неминучого арешту.

 

Непроглядні зимові тумани. На сході країни йде війна. Чоловікам приходять повістки в армію. Діти пишуть листи воїнам і збирають передачі з консерваціями й теплими шкарпетками. У селі з’являється сепаратист.

 

Країна для цих людей – це їхнє село.

 

Настає весна – і життя буяє з новою силою. Шерифи фарбують в золотий колір пам’ятник радянському солдату – переможцеві війни попередньої. Навесні вони за традицією святкують День перемоги, хоча до перемоги в цій війні ще дуже далеко.

ТЯГАР ДОКАЗІВ
 

 Режисер:Стефан Кессіссоґлу

 Країна: Німеччина

 Рік: 2015

 Тривалість: 0 хв.

Вони перетинали моря та ризикували життям, щоб нарешті дістатися фортеці Європи, лише щоб виявити, що найбільше випробування ще попереду. Фільм стежить за боротьбою двох шукачів притулку, поки вони борються за свою версію правди. Але як можна довести те, що не доводиться?

РАЗОМ
 

 Режисер:Дєніс Шабаєв

 Країна: Росія

 Рік: 2014

 Тривалість: 0 хв.

Двоє людей у дорозі. Повсякденне життя, ділові дзвінки, ігри, рух по кривій шосе, поворот і знову ділові дзвінки… Протягом року батько й дочка майже не бачили одне одного і не залишалися наодинці. Дві камери дивляться одна на одну; різні страхи живуть в одному просторі. Запитання: повернутися назад чи продовжити мандрувати разом?

НАБЛИЖАЮЧИСЬ ДО СЛОНА
 

 Режисер:Аманда Роуз Вайлдер

 Країна: США

 Рік: 2014

 Тривалість: 0 хв.

Перший рік у Вільній школі Тедді Макардла в Літтл-Фоллз (Нью-Джерсі), де відвідування занять добровільне, а правила визначає демократичне голосування. Аманда перебуває там від початку до кінця навчального року, спостерігаючи та документуючи, як засновник школи Александр Хост, одинадцятирічний Джованні, семирічна Люсі, а також неймовірний акторський склад молодих особистостей формують стосунки, досліджують своє оточення та обговорюють порушення правил, аж поки все не сягає критичного етапу.Цей фільм – яскравий портрет розкутого дитинства та людських стосунків.

МОРІОМ
 

 Режисер: Франческа Скалісі, Марк Олекса

 Країна: Швейцарія

 Рік: 2015

 Тривалість: 0 хв.

Літо 2014 року, сільський Бангладеш. «Я спустилася з небес. Я прийшла, щоб знищити все погане у світі. Я поліцейський. Я квітковий янгол. Я отримала роботу в полійному відділку. Я покараю їх. Я посаджу їх до в’язниці». Історія дівчини та трагедії, що змінила її життя.

ІНША КРАЇНА
 

 Режисер:Ренато Боррайо Серрано

 Країна: Росія

 Рік: 2014

 Тривалість: 0 хв.

Фабріс – політичний біженець із Демократичної республіки Конго, який виїхав до Росії, щоб урятувати своє життя від куль диктаторського режиму. Тепер він бореться за виживання й отримання статусу політичного біженця у Москві. Його родина чекає на нього, але Москва сльозам не вірить

ЗИМОВА ЛАМПЕДУЗА
 

 Режисер:Якоб Броссманн

 Країна: Австрія, Італія, Швейцарія

 Рік: 2015

 Тривалість: 0 хв.

Лампедуза, італійський «острів біженців», міцно охоплений зимовим смутком. Туристи поїхали з острова, де залишились лише біженці, які борються за право вирушити на материк. Після того, як вогонь знищує стару поромну переправу, що сполучає острів із Італією, мер Джузі Ніколіні та місцеві рибалки розпочинають боротьбу за новий корабель. Крихітна спільнота на околиці Європи відчайдушно бореться за солідарність із тими, кого багато хто вважає причиною кризи: людьми, які прибули на човнах із Африки.

ДЕВІД І Я
 

 Режисер:Рей Клонскі, Марк Леймі

 Країна: Канада

 Рік: 2014

 Тривалість: 0 хв.

Це безкомпромісний і болісний документальний фільм про незвичайну дружбу між засудженим убивцею та молодим режисером. Девід МакКаллум провів за ґратами вже 29 років свого довічного ув’язнення. Попри існування безлічі доказів, які можуть виправдати його або принаймні спонукати до перегляду справи, режисеру Рею Клонскі та команді волонтерів не вдається протистояти системі правосуддя, яка не збирається виправдовувати помилково засуджених. Коли після результатів ДНК-тесту та появи нового підозрюваного команді здається, що вони нарешті за крок до відновлення справедливості, боротьба насправді тільки починається.

В`ЯЗНІ КАНУНА
 

 Режисер: Росер Корелья

 Країна: Іспанія

 Рік: 2013

 Тривалість: 0 хв.

Традиція кровної помсти, яка налічує століття, починає руйнувати життя від часу падіння комуністичного режиму в Албанії, де багато родин ховаються у стінах своїх будинків, боячись кровної помсти. Родовий кодекс «Канун» включає в себе право вбити, таким чином помстившись за попереднє убивство: «за кров слід відплатити кров’ю».

БОЖА ВОЛЯ
 

 Режисер:Бєата Бубєнєц

 Країна: Росія

 Рік: 2013

 Тривалість: 0 хв.

Колишній необуддист, який став палким захисником православних цінностей, Дмітрій Ентео, привернув до себе увагу публіки після кількох самостійних ексцентричних акцій. Він називає себе православним «акціоністом» і виступає проти творчості мистецьких груп «Война» та «Pussy Riot». Зібравши на свою підтримку рух православних активістів, який він називає «Божою волею», Дмітрій оголосив про намір очолити Росію, а згодом і весь світ у євхаристичній революції. Які це має наслідки, і хто такий Ентео насправді?

АЛІСА В КРАЇНІ ВІЙНИ
 

 Режисер:Аліса Коваленко, Любов Дуракова

 Країна: Польща

 Рік: 2015

 Тривалість: 0 хв.

Коли на Майдані починалася революція, Алісі було 26 років. Як і багато інших режисерів, вона почала знімати важливі події, що відбувалися в її країні. Але дуже скоро відстань між камерою і реальністю починає скорочуватися, життя і смерть стають важливішими за просто зйомки фільму, і впродовж наступних двох років Аліса опиняється в найгарячіших точках заворушень: від Майдану Незалежності в Києві, через блок-пости Слов’янська, до руїн Донецького аеропорту. Це  також історія подорожі та особистий щоденник української дівчини-документаліста, яка стикається з проблемою вибору, так само, як і більшість громадян її країни, коли історичні події раптово вриваються в особисте життя.

РОЖЕВІ САРІ
 

 Режисер: Кім Лонжинотто

 Країна: Велика Британія, Індія

 Рік: 2010

 Тривалість: 0 хв.

Тема:
  • Дискримінація;
  • Права жінок;
  • Право на людську гідність;
  • Право на життя;
  • Філософія прав людини;
  • Права людини;
 
Аудиторiя:
  • Державні службовці;
  • Активісти / громадські організації;
  • Заклади ДПтСУ;
  • Працівники пенітенціарної служби України;
  • Учні;
  • Студенти;
  • Вчителі;

«Життя дівчини жорстоке... Життя жінки дуже жорстоке», – відзначає Сампат Пал, героїня цього фільму-вторгнення у життя надзвичайних жінок. Сампат Пал, як і багато інших, молодою дівчиною віддали заміж в родину, де її часто били. Але попри все вона боролась і покинула сім’ю свого чоловіка, зрештою ставши борцем проти поневолення жінок у штаті Уттар-Прадеш. Рекха, 14-річна дівчина з касти недоторканних, на третьому місяці вагітності, вона бездомна – не може побратися з батьком своєї майбутньої дитини, бо він належить до вищої касти. Чоловік 15-річної Рену, яку заміж видали батьки, покинув її, і тепер дівчина погрожує накласти на себе руки. Для обох юних дівчат, переляканих і відчайдушних, Сампат Пал – єдина надія. Рожеві сарі – це непохитний і часто кумедний образ таких незвичайних політичних активісток та їхнього харизматичного лідера. Партнер Сампат Пал Бабуй, спостерігаючи, як змінюється вона з часом, не такий упевнений...

МЕТАЛОБРУХТ
 

 Режисер:Дмитро Глухенький

 Країна: Україна

 Рік: 2012

 Тривалість: 0 хв.

Тема:
  • Філософія прав людини;
  • Людська гідність;
 
Аудиторiя:
  • Працівники пенітенціарної служби України;
  • Активісти / громадські організації;
  • Заклади ДПтСУ;
  • Юристи;
  • Студенти;
  • Журналісти;

Там, де закінчується географія і здоровий глузд, є місце для нього. Це історія про людину, в якої є все. Це зовсім не те, що звикли уявляти собі продукти сучасної системи цінностей. Iснуючи на межі мороку алкоголізму і просвітлення, Фенік таки знайшов свою нішу. Хвилює лиш те, що скоро закінчиться металобрухт.

ЛЮБІТЬ МЕНЕ, БУДЬ ЛАСКА!
 

 Режисер:Валерій Балаян

 Країна: Росія

 Рік: 2010

 Тривалість: 0 хв.

Тема:
  • Дискримінація;
  • Тоталітарні режими;
  • Ксенофобія;
  • Свобода мирних зібрань;
  • Свобода слова та думки;
  • Право на життя;
 
Аудиторiя:
  • Активісти / громадські організації;
  • Вчителі;
  • Учні;
  • Студенти;
  • Журналісти;

9 січня 2010 року минув рік від дня безпрецедентного розстрілу в центрі Москви адвоката Станіслава Маркелова та журналістки Анастасії Бабурової. Фільм Валерія Балаяна присвячений насамперед Насті Бабуровій, талановитій дівчині з Севастополя, життя якої обірвала куля кілера-нациста. Герої фільму – друзі й близькі Насті, її колеги, батьки. У стрічці використані справжні відеозаписи російських фашистів, а також музичні кліпи, розміщені на нацистських сайтах. Ці матеріали розкривають справжній масштаб неонацизму в сучасній Росії, де нині офіційно існують 144 зареєстровані організації, які налічують понад півмільйона активних членів.

КОЛИ-НЕБУДЬ МИ СТАНЕМО ЩАСЛИВИМИ
 

 Режисер:Павел Височанські

 Країна: Польща

 Рік: 2011

 Тривалість: 0 хв.

Тема:
  • Людська гідність;
  • Свобода слова та думки;
  • Філософія прав людини;
 
Аудиторiя:
  • Журналісти;
  • Активісти / громадські організації;
  • Студенти;
  • Учні;
  • Вчителі;

У фільмі йдеться про Даніеля, юнака з Ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій південній Польщі. Даніель прагне вирватися з суцільної бідності. Озброєний камерою на мобільному телефоні, він вештається своїм кварталом, розпитуючи дітей та дорослих про їхні мрії. Чи справдяться ті мрії бодай для когось? Поки він фільмує, перед нами розгортається прихована площина: любов між Даніелем та його харизматичною бабусею. Чи він коли-небудь спроможеться закінчити свій фільм?

ДОТИК
 

 Режисер:Аліна Степаненко

 Країна: Росія

 Рік: 2015

 Тривалість: 0 хв.

Тема:
  • Права дитини;
 
Аудиторiя:
  • Чоловіки;
  • Жінки;
  • Студенти;
  • Учні;

Фільм про відчуття самотності дитини в родині, про ходіння від кімнати до кімнати з безуспішними намаганнями торкнутися тата й мами, намацати їх у своєму житті.

ГРІШНА ХВОРОБА
 

 Режисер:Ян Яап Кейпер

 Країна: Нідерланди

 Рік: 2011

 Тривалість: 0 хв.

Тема:
  • Права меншин;
  • Дискримінація;
  • Свобода мирних зібрань;
  • Свобода слова та думки;
  • Людська гідність;
 
Аудиторiя:
  • Працівники пенітенціарної служби України;
  • Активісти / громадські організації;
  • Вчителі;
  • Заклади ДПтСУ;
  • Учні;
  • Журналісти;
  • Юристи;
  • Студенти;

31-річна росіянка Саша Волгіна – ВІЛ-позитивна та вагітна. На даний момент темпи поширення епідемії СНІДу в Росії – найвищі у світі. Понад 1 млн. росіян живуть зі статусом ВІЛ; більшості з них нема й 35 років. Втім, медикаментів постійно бракує, уряд не фінансує профілактику СНІДу, а наркомани стрімко криміналізуються. Саша очолює групу активістів, котрі намагаються зарадити цій ситуації. Режисер Ян Яап Кейпер слідує за нею в її щоденній боротьбі за виживання.

ВСЕ ПАЛАЄ
 

 Режисер:Олександр Течинський, Олексій Солодунов, Дмитро Стойков

 Країна: Україна

 Рік: 2014

 Тривалість: 0 хв.

Тема:
  • Громадянин і держава;
  • Людська гідність;
 
Аудиторiя:
  • Активісти / громадські організації;
  • Заклади ДПтСУ;
  • Працівники пенітенціарної служби України;
  • Учні;
  • Студенти;
  • Юристи;

Це не зовсім фільм про революцію, яка змінила Україну минулої зими. Радше, він показує загальний шаблон певного типу повстань – тих, що завершуються кровопролиттям. Спершу шляхетне прагнення свободи наражається на темну силу правителів-тиранів. Згодом, унаслідок сум’яття й хаосу, праведний народний гнів змінюється чистою люттю. Коли з’являються перші жертви з обох сторін, незалежно від того, наскільки білими чи чорними вони здаються сторонньому спостерігачеві, межа між добром і злом розмивається, якщо дивитися на неї з епіцентру битви. І, зрештою, все палає.

Боротьба Джамали
 

 Режисер: Елін Йонссон

 Країна:

 Рік: 2017

 Тривалість: 29 хв.

Це дуже особистий і потужний портрет надзвичайно талановитої жінки, а також аісні і виступу, які пролили світло на історичні події та сучасну політичну ситуацію.

Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши її трагічну сімейну історію та нинішню неспокійну ситуацію і складність становища кримсських татар у наш час.

ІЗ РОЗПЛЮЩЕНИМИ ОЧИМА
 

 Режисер:Ерік Бефвінґ

 Країна: Швеція

 Рік: 2013

 Тривалість: 0 хв.

Тема:
  • Права людини;
  • Право на життя;
  • Філософія прав людини;
 
Аудиторiя:
  • Заклади ДПтСУ;
  • Працівники пенітенціарної служби України;

Одного дня батько без жодних попереджень вчиняє самогубство, викинувшись із вікна. Син знаходить записку: «Сподіваюся, колись я тобі знову подобатимусь». Фільм, знятий через 25 років після події, присвячений цим словам. Вони переслідували колишнього хлопчика, а тепер уже дорослого Еріка Бефвінґа. Хіба можна любити батька, який зникає, не лишивши можливості запитати про причину? Малий Ерік Бефвінґ заховався у власному намальованому світі. Тепер він старанно аналізує родинні фото. Негативи перетворюються на позитиви і навпаки. Але не варто довіряти постановочним фото, бо родинні хроніки що далі, то сильніше нагадують прокляття, від якого не втекти жодному з поколінь. Фотографії втрачають хронологічну послідовність, крутяться у вихорі, допоки не зупиняються в точках перетину залежностей і страхів. 

ВИХОВАННЯ УЛЯНИ
 

 Режисер:Алєксандр Ґорелік

 Країна: Чехія

 Рік: 2011

 Тривалість: 0 хв.

Тема:
  • Права дитини;
  • Філософія прав людини;
  • Право на людську гідність;
 
Аудиторiя:
  • Учні;
  • Студенти;
  • Вчителі;

Перед цією унікальною дев’ятирічною особистістю безсилі всі педагогічні закони. «Хороші» діти старанно працюють і моляться, граються разом. «Погана» Уляна не молиться і проводить час наодинці з собою. Її мама — наркоманка, а бабуся — алкоголічка. Тому сестри з Братства нових святомучеників, де виховують Уляну, вважають її генетично зіпсованою. З нею не може дати раду навіть матінка Вєньяміна, професійний педагог у минулому, яка стала православною вихователькою сиріт.

АЛІСА В КРАЇНІ ВІЙНИ
 

 Режисер:Аліса Коваленко, Любов Дуракова

 Країна: Польща

 Рік: 2015

 Тривалість: 0 хв.

Тема:
  • Громадянин і держава;
  • Права людини;
 
Аудиторiя:
  • Активісти / громадські організації;
  • Вчителі;
  • Журналісти;
  • Заклади ДПтСУ;
  • Працівники пенітенціарної служби України;
  • Студенти;
  • Юристи;
  • Учні;
  • Державні службовці;

Коли на Майдані починалася революція, Алісі було 26 років. Як і багато інших режисерів, вона почала знімати важливі події, що відбувалися в її країні. Але дуже скоро відстань між камерою і реальністю починає скорочуватися, життя і смерть стають важливішими за просто зйомки фільму, і впродовж наступних двох років Аліса опиняється в найгарячіших точках заворушень: від Майдану Незалежності в Києві, через блок-пости Слов’янська, до руїн Донецького аеропорту. Це  також історія подорожі та особистий щоденник української дівчини-документаліста, яка стикається з проблемою вибору, так само, як і більшість громадян її країни, коли історичні події раптово вриваються в особисте життя.

ІОН
 

 Режисер: Олів’є Мажі

 Країна: Бельгія

 Рік: 2013

 Тривалість: 0 хв.

Тема:
  • Права людини;
  • Права людей з фізичними та ментальними вадами;
  • Тоталітарні режими;
 
Аудиторiя:
  • Активісти / громадські організації;
  • Учні;
  • Студенти;
  • Заклади ДПтСУ;
  • Працівники пенітенціарної служби України;

«Мене звуть Іон. Хто б міг уявити, яка доля чекає на мене: народження за румунської диктатури, втрата зору через нещасний випадок, раптовий виїзд за кордон, аби уникнути хаосу, страху й погроз? Я точно знаю одне: доля подібна до злочинців, яких я тепер підслуховую для федеральної поліції Бельгії. Маючи дещицю сили волі, завжди можна уникнути її примх. Цього мене навчив давній та відданий друг дитинства. Цей друг – література. Без неї я, мабуть, не став би тим, ким є зараз».

Боротьба Джамали
 

 Режисер: Елін Йонссон

 Країна:

 Рік: 2017

 Тривалість: 29 хв.

Це дуже особистий і потужний портрет надзвичайно талановитої жінки, а також аісні і виступу, які пролили світло на історичні події та сучасну політичну ситуацію.

Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши її трагічну сімейну історію та нинішню неспокійну ситуацію і складність становища кримсських татар у наш час.

ТРУДНИЙ
 

 Режисер:Микола Бондарчук, Дмитро Тяжлов

 Країна: Украина

 Рік: 2007

 Тривалість: 20 хв.

 В 2007 році, коли йшли зйомки цього фільму, кількість дітей-сиріт в Україні досягала 150 000 осіб. Інтернати були переповнені, а робота приватних дитячих центрів не регламентувалася законодавчою базою. У фільмі розказується про роботу дитячого денного притулку «Місто сонця», який існує в Донецьку з 2002 року і його вихованцях. 

ТІЛОМ І ДУШЕЮ
 

 Режисер:Матьє Брон

 Країна: Мозамбік

 Рік: 2010

 Тривалість: 56 хв.

Вікторія, Маріана та Васко, троє молодих мозамбіканців з фізичними вадами, мешкають у периферійних кварталах Мапуто, столиці Мозамбіку. Вікторія організовує показ мод серед жінок-інвалідів, аби надихнути їх до самоповаги, як її саму тому вчили; Маріана з її жагою спілкування заводить корисні контакти і долає перешкоди урбаністичної архітектури, а Васко неофіційно промишляє тим, що лагодить взуття. Фільм виявляє їхнє ставлення до самих себе та до інших людей, а також ставить універсальні питання про те, як знайти своє місце в суспільстві.

РОЗМОВИ НА СЕРЙОЗНІ ТЕМИ
 

 Режисер:Ґієдре Бейноруте

 Країна: Литва

 Рік: 2012

 Тривалість: 64 хв.

«Розмови на серйозні теми» – це фільм, у якому немає зовнішньої дії, реквізиту, пейзажів та спецефектів. Головні герої – 8-16-річні діти й підлітки, котрі по-особливому описують усе, що їх оточує. Щирі розмови з ними відкривають картину сучасного світу – інколи меланхолійного, подекуди комічного, а часом і драматичного. Знятий у дусі мінімалізму, цей фільм порушує питання самотності, любові, Бога, світу та людських взаємин. «Світ – це люди». «Ви що, не вірите у Бога? Я можу навчити вас вірити…»

ПОЩО, МАЛОВІРНА?!
 

 Режисер:Матвєй Трошинкін

 Країна: Росія

 Рік: 2008

 Тривалість: 55 хв.

«Інакше обдарованому» синові сільського священика хочеться подивитися на світ з дзвіниці батьківської церкви. Але він не може подолати страху перед незвіданим, тож йому допомагає мати. Для кого це сходження стане подвигом? І що таке «подвиг» – кара чи благословення?

ЛЮБІТЬ МЕНЕ, БУДЬ ЛАСКА!
 

 Режисер:Валерій Балаян

 Країна: Росія

 Рік: 2010

 Тривалість: 39 хв.

9 січня 2010 року минув рік від дня безпрецедентного розстрілу в центрі Москви адвоката Станіслава Маркелова та журналістки Анастасії Бабурової. Фільм Валерія Балаяна присвячений насамперед Насті Бабуровій, талановитій дівчині з Севастополя, життя якої обірвала куля кілера-нациста. Герої фільму – друзі й близькі Насті, її колеги, батьки. У стрічці використані справжні відеозаписи російських фашистів, а також музичні кліпи, розміщені на нацистських сайтах. Ці матеріали розкривають справжній масштаб неонацизму в сучасній Росії, де нині офіційно існують 144 зареєстровані організації, які налічують понад півмільйона активних членів.

КОЛИ-НЕБУДЬ МИ СТАНЕМО ЩАСЛИВИМИ
 

 Режисер:Павел Височанські

 Країна: Польща

 Рік: 2011

 Тривалість: 40 хв.

У фільмі йдеться про Даніеля, юнака з Ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій південній Польщі. Даніель прагне вирватися з суцільної бідності. Озброєний камерою на мобільному телефоні, він вештається своїм кварталом, розпитуючи дітей та дорослих про їхні мрії. Чи справдяться ті мрії бодай для когось? Поки він фільмує, перед нами розгортається прихована площина: любов між Даніелем та його харизматичною бабусею. Чи він коли-небудь спроможеться закінчити свій фільм?

ГРІШНА ХВОРОБА
 

 Режисер:Ян Яап Кейпер

 Країна: Нідерланди

 Рік: 2011

 Тривалість: 56 хв.

31-річна росіянка Саша Волгіна – ВІЛ-позитивна та вагітна. На даний момент темпи поширення епідемії СНІДу в Росії – найвищі у світі. Понад 1 млн. росіян живуть зі статусом ВІЛ; більшості з них нема й 35 років. Втім, медикаментів постійно бракує, уряд не фінансує профілактику СНІДу, а наркомани стрімко криміналізуються. Саша очолює групу активістів, котрі намагаються зарадити цій ситуації. Режисер Ян Яап Кейпер слідує за нею в її щоденній боротьбі за виживання.

ГОЛОСУЙТЕ ЗА МЕНЕ, БУДЬ ЛАСКА
 

 Режисер:Вейдзюнь Чен

 Країна: ПАР, Китай

 Рік: 2007

 Тривалість: 55 хв.

Ця стрічка зблизька показує третій клас початкової школи в місті Ухань, що в Центральному Китаї. Тут діти вперше стикаються з демократичними принципами під час експерименту. Троє восьмирічних школярів змагаються за місце старости класу. У ході «передвиборчої кампанії» на них чинять тиск надміру турботливі батьки, для яких ці діти – єдині через державну політику, яку провадить уряд Китаю для контролю кількості населення. Троє головних героїв беруться до справи, використовуючи різноманітні методи: складання стратегії виборчої кампанії, спонукання та передвиборчі обіцянки. Ці школярі поки не залежать від соціальних обмежень, як їхні батьки, тому віддзеркалюють панівні суспільні цінності.
АБЕТКА
 

 Режисер:Мадлі Ляеен

 Країна: Німетчина

 Рік: 2012

 Тривалість: 12 хв.

Веле – 17 років. Усе, чого вона прагне, – це навчитися читати й писати, щоб не відставати від своєї семирічної доньки. Навіть те, що вона може самостійно написати власне ім’я, після довгих років громадянської війни в Ліберії означає крок до незалежності – подалі від болісного минулого, до кращого майбутнього.