Notice: Undefined variable: masImg in /home/hmlibrar/public_html/index.php on line 1804
КЗ Хмільницька публічна бібліотека Хмільницької міської ради

Об'єднання "Золота троянда"

Літературно – мистецьке об’єднання заснувала у грудні 1999 року Г.С.Заруба, нині директор РІА  «Пульсар», координатор клубу. Назва клубу взята з повісті К.Паустовського «Золота троянда» про те, звідки  береться поетичне натхнення , яку роль відіграє багатство внутрішнього світу письменника і як відбувається накопичення отих «золотих порошинок» життєвих вражень, з яких потім створюється «золота троянда» - книга. До складу клубу входять художники, композитори, співаки, музиканти, поети, майстри народної творчості та інші митці.

Усіх членів клубу, попри різницю життєвого досвіду та професій, неоднаковість мови та стилю, політичних та естетичних уподобань об’єднує одне – творче середовище і щира віра у вічні людські цінності – Любов, Добро, Красу. Саме тут можна прочитати комусь щойно написане , почути думку колег, висловити свою. Клуб об’єднує в своїх рядах творчих людей, які перебувають на різних  рівнях свого творчого розвитку: тих, хто заявив про себе власними книгами, і тих , хто тільки дебютував у пресі добіркою віршів, цікавим оповіданням чи нарисом. Є й ті , хто лише цікавиться літературою і мистецтвом, відвідує засідання клубу, люблячи художнє слово , пісню.

Спільні засідання трьох студій : музичної, образотворчого мистецтва, поетичної відбуваються у бібліотеках. В школі естетичного виховання , в районному будинку культури проводяться окремі заняття студій, а також відбуваються численні консультативні зустрічі. Збірка «Пелюстки троянди» була першою спробою колективного виходу до читачів. Сьогодні літературно – мистецький клуб став відомий далеко за межами Вінниччини. До клубу потягнулися з усіх куточків України та світу. Погортайте лише збірку «Зоряні роси», подивіться на прізвища авторів – і Ви переконаєтесь в цьому.

Незважаючи на те , що клуб у значній мірі аматорський , чимало його членів сягнули у своїй творчості значного професійного рівня. Серед них є члени Спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України, Національної спілки художників України та ін.

За своє існування клуб став свідком виходу не однієї збірки майстрів слова нашого краю: М.Дороша, Ж.Жур, А.Веремій, Т.Громади, М.Стасюка, Є.Козюка, В.Степанюк, Ю.Бичківської, П.Мовчана та ін. 

Сьогодні людям бракує спілкування , позитивних емоцій, гарного настрою. Якщо бажаєте створити прекрасну мить для себе і для інших, щоб жити з радістю і Любов’ю , завітайте у районну бібліотеку для дорослих. Тут зібрані і представлені матеріали, фотографії, книги членів літературно – мистецького клубу «Золота троянда». А також відеоматеріали про святкування 10 – річчя ювілею клубу, зроблені членом клубу, керівником народної кіностудії «Гіпаніс» М.А.Загороднім

До вашої уваги виставка-демонстрація (показати/приховати галерею)