Відеоматеріали:Відеоматеріали
Відеопривітання Кульчицькому Борису Івановичу
Відеопривітання Кульчицькому Борису Івановичу уривок телепрограми "Ранок у мегаполісі" телеканалу "Київ" https://www.youtube.com/watch?v=5s930Cbji8k&list=PLIGNgJeEMVGOTviJLDgLQfMH0HgLEcADK&index=3
Хмільник в пеклі Вітчизняної війни
Ріка його долі
Фільм розповідає про відомого краєзнавця, історика, педагога, автора більше 200 статей краєзнавчого змісту Миколу Никифоровича Дороша, уродженця с.Воронівці Хмільницького району. Фільм розпочинається з інтерв'ю про дослідження битви на річці Сниводі 1362 року, на думку історика ця битва відбулась у Хмільницькому краї.
Крім бібліографічної розповіді глядач ознайомиться з студенськими роками , першими спробами пера, роботою в архзівах України.
Автори фільму В.Степанюк та М.Загородній представляють доробки, дослідження , знахідки Миколи Дороша. Саме в цьому фільмі подаються відомості про занесення М.Дороша в енциклопедію “Лудшие люди Украины».
Цікаві інтерв'ю про краєзнавця з кандидатом історичних наук, провідним архівістом Вінницького державного обласного архіву Костянтином Завальнюком, кандидатом історичних наук Сергієм Гальчаком.
Фільм розрахований на краєзнавців, педагогів, істориків, студентівта всім, хто не байдужий до досліджень місцевого краєзнавця.
Із берега розстріляних світів
Фільм присвячується борцям зав незалежність України.
Глядач ознайомиться біографічними даними та творчістю українського письменника, прозаїка, літературного критика, мовознавця Бориса Антоненка — Давидовича, який у 1951 році проживав у с.Білий Рукав Хмільницького району. Про це розповідають не тільки архівні документи, але і свідчення старожилів, які згадують також про дружину Віру Баглій. Цікаве інтерв'ю з професором , викладачем, Вінницького державного педагогччного інституту Анатолієм Подолинним, який один із перших в роки Незалежності відкрив і дослідив перебування, арешт Б.Антоненка — Давидовича у Хмільницькому районі.
Фільм розрахований на широке коло читачів.
Автори фільму В.Степанюк, М.Загородній.
Бібліотека – мудрості людської океан
Сьогодення Хмільницької районної бібліотеки, її історія та люди. Кожний зможе ознайомитись з традиціями бібліотечної роботи протягом останніх 30- ти років. Фільм цікавий не тільки бібліотекарям, але і всім хто не байдужий до духовності..
Хмільницьке самоврядування – шлях до величі духу
Історія місцевого самоврядування з 1448 року, коли місто одержало німецьке право(магдебурзьке). У фільмі показані матеріали Хмільницької думи, розповідається про символіку міста – прапор, герб. Викликає інтерес робота Хмільницької міської ради за останні 30 років. (Будови та історія їх створення ).
Літопис Самовидця
У фільмі розповідається про історичне минуле м.Хмільника , також розвиток та історія санаторіїв міста. Фільм буде цікавий не тільки хмільничанам, але і всім то цікавиться минулими та здравницями міста.