Попова Зoя Миколаївна

Директор районної бібліотеки для дорослих Закінчила Київський державний інститут культури ім. О.Є. Корнійчука. Стаж бібліотечної роботи – З5 років. На даній посаді з 1998 року. Нагороджена Почесною відзнакою Міністерства культури і мистецтв України «За плідну , багаторічну працю в галузі культури».

2003 рік - нагороджена почесною грамотою обласного управління культури за зайняте 1-е місце в номінації «Поповнення та збереження книжкового фонду».

2008 рік – 2-е місце в обласному огляді – конкурсі бібліотечних установ на кращу діяльність з питань формування правової культури та правової свідомості населення.

2009 рік – сільська бібліотека с. Скаржинці зайняла друге місце в обласному конкурсі творчих заходів, програм і проектів молодих спеціалістів бібліотечної справи щодо популяризації читання «Читайте в ХХІ столітті», в номінації «Бібліотекар – читачу».

2009 рік - участь у відкритому конкурсі проектів «Інтернет для читачів публічних бібліотек( LEAP –VІІІ) і отримання гранту від Посольства США в Україні.

2010 рік – відкрито Інтернет–центр.

-   2011 рік – перемога у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг       з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст» та відкриття Інтернет – центру; 

2012  - реалізація  Всеукраїнського   конкурсу  проектів  та  програм  розвитку  місцевого  самоврядування - “Уланівська сільська бібліотека  - острівок  інформаційного  простору” 

2012 рік  -  спільно з Міжнародним  фондом  “Відродження”  реалізується  цікавий  проект  Уланівською  сільською  бібліотекою  “Поповнення  фондів  сільських  бібліотек та активізація  їх культурно-просвітницької  роботи  з  дітьми  та молоддю” 

Участь у Всеукраїнських  ярмарках бібліотечних інновацій у місті Києві  по презентації досвідів роботи:

2011 рік – «Ми працюємо для громади, разом з громадою та на її успіх»;

2012 рік -  “Підвищення  рівня   правової  обізнаності  місцевої  громади”.

2012 рік - Колектив Хмільницької районної бібліотеки для дорослих знагоди 21-ї річниці Незалежності України занесений  на районну Дошку пошани за вагомий внесок у соціально - економічний розвиток регіону/

2012 рік -  бібліотека стала переможцем конкурсу  «Сучасна бібліотека йде в люди» започаткованого Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках програми«Бібліоміст»http://www.bibliomist.org  для українських публічних бібліотек

2012 рік -  нагородження подякою  від Вінницької обласної бібліотеки для юнацтва за організацію та проведення на районному  рівні Всеукраїнского конкурсу світлин "В об'єтиві  я і книга" сприяння розвитку активності читачів та підтримки інтелектуальних здібностей молодого покоління нашої держави

2013 рік - нагородження  почесною грамотою громадською організацією "Асоціація бібліотек Вінниччини" за впровадження новітніх інформаційних технологій та проектну діяльнясть.

2013 рік - нагородження грамотою від Управління культури і туризму Вінницької ОДА за заняте 1 місце в обласному конкурсі  "Бібліопрояв" в номінації "Бібліопостер".

2013 рік - нагорогдження почесною грамотою Міністерства культури України за вагомий особистий внесок у створені духовних цінностей та високу професійну мастерність.

2014 рік – участь в обласному конкурсі буктрейлерів «Видимі історії про книги».

2014 рік – участь у конкурсі фоторобіт на тему «Читай усюди» оголошений Українською бібліотечною асоціацією у партнерстві з Фондом Дарини Жолдак.  Бібліотека увійшла у першу десятку «Глядацьких симпатій».

2015 рік – участь в обласному конкурсі «Світло провінції – 2015» у номінації «Історію пишемо самі! Бібліотека – територія краєзнавства», та  у номінації «Ми цікаві один одному! Бібліотека – майданчик клубів та обє’днання за інтересами».

2016 рік – перемога у  спільному конкурсі  Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та  Програми  Bibliomist « Кіноклуб Docudays UA в бібліотеці». 

2016 рік – перемога у  конкурсі  проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»).

2017 рік –  Подяка від народного депутата України Петра Васильвича Юрчишина "За вагомий внесок у справу естетичного виховання підростаючого покоління, збереження інтелектуального потенціалу безцінних книжкових колекцій, широку просвітницьку і видавничу роботу, впровадження нових інформаційних технологій, піднесення бібліотечної справи на рівень світових стандартів та активну підтримку місцевих талантів".

2017 рік – перемога у районному конкурсі  "Людина року"  у номінації "Жінка року".