Пункт доступу громадян до публічної інформації

 Консультанти ПДГ: 

         допоможуть в формуванні навиків роботи з мережевими ресурсами державних та місцевих органів влади та управління
       забезпечать доступ до сайтів органів місцевого самоврядування, виконавчої, законодавчої та судової гілок влади.

Звертайтесь до бібліотеки!

 

Мережа Пунктів доступу громадян (ПДГ) започаткована Українською бібліотечною асоціацією у червні 2009 року в рамках ґранту Програми сприяння Парламенту України ІІ (ПСП ІІ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID); діяльність Мережі ПДГ координується УБА у партнерстві з ПСП II.
Пункт Доступу Громадян – це інформаційні Центри, відкриті у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.<ик> Проект Програми сприяння Парламенту II "Створення Мережі Пунктів Доступу Громадян до інформації органів державної влади" впроваджується у тісній співпраці з українським партнером – Українською Бібліотечною Асоціацією.

Користувачі ПДГ можуть: 
     
   Здійснювати пошук правової інформації в мережі Інтернет самостійно; 
         Отримати допомогу бібліотекаря-консультанта у пошуку правової інформації;
         Здійснювати роботу з довідково-правовими системами на офіційних сайтах; 
         Зберігати інформацію на електронні носії; 
         Отримати консультацію юриста.

  
 Ми завжди раді вам допомогти!

Пропонуємо Вашій увазі:

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Увага! Нове видання: «Науково-практичний коментар «Закон України "Про доступ до публічної інформації”»

Міністерство юстиції України за сприяння ПСП II підготувало відеоматеріал про особливості антикорупційної експертизи нормативно-правових актів. Дивіться цей матеріал на сайті ПСП II

Звертаємо Вашу увагу, що на сайті Верховної Ради України існує розділ «ЗАПИТИ на ІНФОРМАЦІЮ»

Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України – оновлено ! Пропонуємо звернути увагу на розділи: "Звернення громадян" та "Форма та порядок подання запиту".

Блог Української бібліотечної асоціації (УБА)  «Доступ громадян до офіційної інформації: роль бібліотек» покликаний сприяти фахівцям книгозбірень у вдосконаленні доступу громадян до інформації органів державної влади. Його започатковано в рамках проекту "Створення мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації” за підтримки Програми сприяння парламенту ІІ. Сподіваємося, що цей блог зацікавить і призведе до консолідації бібліотечних фахівців навколо вирішення практичних і теоретичних проблем організації доступу громадян до документів органів державної влади в бібліотеках України.

Новини:

Вийшли чергові видання інформаційно-аналітичних бюлетенів Фонду Президентів України Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського: