select * from video where video_id=2 order by video_id
Notice: Undefined variable: content in /home/hmlibrar/public_html/index.php on line 1565
КЗ Хмільницька публічна бібліотека Хмільницької міської ради

Відеоматеріали:Наші роботи

Акція «Великодня писанка»

У Хмільницькому районному будинку культури службою у справах дітей Хмільницької районної державної адміністрації в партнерстві з районною бібліотекою для дорослих – за підтримки відділу культури та туризму Хмільницької районної державної адміністрації організовано та проведено акцію «Великодня писанка» у якій приймали участь діти, які знаходяться під опікою, у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу Хмільницького району та бійці АТО, що перебувають на реабілітації та лікуванні у клінічному військовому санаторії м.Хмільника долучились до написання Великодньої писанки.

На хвилях "Читацького кола"

Історію пишемо самі! Бібліотека - територія краєзнавства.

Книжкові посиденьки

Відновлена криниця - згуртована громада

Святкові привітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Святкові привітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек директором Хмільницкої районної бібілотеки для дорослих З.М. Попової та заслуженого журналіста України С.А. Гребельського

Акція "Голосні читанння творів Т.Г. Шевченка"

З нагоди Всеусвітнього дня бібліотек працівники бібліотек Хмільницького району прийняли участь у акції "Голосні читання віршів Шевченка"

За все, чим я багатий, вклонюся низько батьківські землі"

Відеофільм "За все, чим я тепер багатий, вклонюся низько батьківській землі" розповідає про життевий шлях Василя Колодія, знятий працівниками районної бібліотеки для дорослих за спогадами його сестри Ганни Семенівни Колодій.

Хмільницька районна бібліотека

Представляємо Вашій увазі фільм-презентацію "Бібліотека та партнери: Співпраця заради успіху та розвитку".

Уланівська сільська бібліотека

Представляємо Вашій увазі фільм-презентацію "Уланівська сільська бібліотека - острівок інформаційного простору для дітей".