+ Світ любові Тамари Поворознюк

Світ любові Тамари Поворознюк

Краєзнавчий фонд читального залу поповнився збіркою поезій «Світ моєї любові»  хмільничанки  Тамари Сергіївни  Поворознюк,  яку авторка  люб’язно подарувала читачам районної бібліотеки для дорослих в день свого 90 – річчя.

     

 «Як народжуються вірші? Ніхто не дасть відповіді на це запитання, бо творчість це поклик серця, порух душі», - так пише Тамара Сергіївна, вчитель за фахом, поет за покликанням. Все своє свідоме  життя закохана у книгу, у високе слово і несе цю свою любов  дітям і дорослим:

Щастя – це добро творити

       Кожній квітці і пташині всім серцем радіти.

Щастя – це слід хороший

         після себе залишити.

Свою рідну Україну

           Щиро й віддано любити.

Тамара  Поворознюк  життя сприймає як диво і пише про все, що її оточує. Вона пише свої твори як відповідь на прожите та пережите, на все, що пройшло через серце й душу небайдужої, щирої, мудрої,  відкритої для краси людини.

Нехай  збірка «Світ моєї любові» відкриє для читачів щось нове і прекрасне, заграє новими барвами нелегке життя, потепліє на серці від щирих слів про рідне місто Хмільник, неньку  - Україну , материнську ласку, друзів, дітей, онуків – все, що складає світ любові авторки, який вона несе  до нас  усіх.

Бажаємо Тамарі Сергіївні  міцного здоров’я, миру, родинного затишку, злагоди, благополуччя, достатку, поваги рідних, близьких і друзів.

Запрошуємо до ознайомлення з новинкою.Автор: admin
Дата створення: 2018-03-22 15:39:23
Версія для друку