+ Від улюбленого видавця нові книги для читачів бібліотеки

Від улюбленого видавця нові книги для читачів бібліотеки

Чудовим подарунком для читачів та колективу районної  бібліотеки стали нові книги від вінницького видавця Ігоря Балюка. Це книги Віктора Цимбала «Карикатура з натури», Галини Кучинської «Над Гибалівкою проплива…»,  Григорія Погончика «На передньому краї» та  Микола Завальний «Мелодія потоків».

         Книга Віктора Цимбала змусить  читача посміхнутись, адже в збірці сатира та гумор, які в поетичній формі  відображають вади нашого сьогодення.

Цимбал, В. Карикатури з натури /Віктор Цимбал – Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля»., 2016. − 112с.

Книга Галини Кучинської знайомить з історією села Гибалівка  Шаргородського району  Вінницької області від першої згадки про нього і до сьогодення.

 

Кучинська, Г.О. Над Гибалівкою вічність проплива…: історико- краєзнавче дослідження / Г.О.Кучинська; ред. П.І. – Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля»., 2017. – 516 с.

 Поетична збірка Миколи Завального присвячується 65-річчю від дня народження Володимира Івасюка та 100-річчю від дня народження батька – Михайла Григоровича Івасюка.

 

         

Завальний М.Я. Мелодії потоків. Поезії. Вінниця: ПП Балюк І.Б., 2015. – 104 с.

            Книга відомого на Вінниччині автора – директора школи, історика, краєзнавця, а на разі волонтера Г.О.Погончика – йдеться про війну найболючіше, що зараз відбувається на нашій рідній землі. Назва книги дає зрозуміти читачеві, що в ній – біль і гордість, скорбота за наших земляків, які стояли і стоять на  варті рубежів Вітчизни.

 Погончик Г. На передньому краї /Григорій Погончик. - Вінниця: ТОВ «Меркьюрі-Поділля»., 2017. – 432 с.

Колектив бібліотеки висловлюємо щиру подяку Ігорю Балюку  за внесок у формуванні фонду бібліотеки. Ці книги є справжнім скарбом для наших читачів – істориків, краєзнавців, літературознавців та просто небайдужих патріотичних громадян.

 Автор: Краєзнавець
Дата створення: 2017-11-30 12:29:36
Версія для друку