Пам’ятаємо
У 1993-му вперше на державному рівні відзначено вшанування жертв Голодомору 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. У 2023 році День пам’яті жертв Голодомору припадає на 25 листопада і проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо».
До вшанування жертв Голодоморів була проведена година пам’яті «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо» з учнями 11-Б класу Ліцею №1, класний керівник Тетяна Босенко.
Тетяна Григорівна розповіла школярам про передумови створення голодомору.
Бібліотекар краєзнавчої літератури Оксана Михалиця доповнила старшокласникам про Голодомор у нашому краї та про наслідки штучного Геноциду проти українців. Також учні дізналися про постанову «охорону соціалістичної власності» – «закон про п’ять колосків», про «чорні дошки» та «торсгіни».
Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув мучинецькою смертю від голоду.
P.S:Щиро дякую батькам та класному керівнику за патріотичне виховання підростаючого покоління. Випускники школи не тільки уважно слухали, а й ділилися своїми думками про сьогодення та про Голодомори на Україні.
|