День студента
17 листопада щорічно у світі та в Україні відзначається Міжнародний день студента. Звичайно, це свято асоціюється з молодістю, романтикою та веселощами. Це роки звершень, закоханостей, проривів і розчарувань. Кожен день несе якесь нове, незвичайне, свіже сприйняття. І не біда, навіть якщо вже і не студент зовсім — головне, щоб всередині не втратити ту нитку, що пов’язує воєдино студентське братство.
Вітаємо зі святом та запрошуємо до знайомства з виставкою книг « Будь на хвилі – читай», яку з нагоди свята розгорнуто на абонементі для юнацтва. Сподіваємось, що ця підбірка книг познайомить з сучасними молодіжними книгами та відповість на питання: звідки взялося це свято? Як його відзначають студенти інших країн? Хто такий сучасний студент?
Зичимо усім студентам творчої енергії, оптимізму і здійснення мрій.
|