Людина у світі законів

8 жовтня в Україні відзначають День юриста. Професійний лексикон юриста налічує 15000 слів. Слова «прокурор» походить від латинського – «піклуватися».

Свято День юриста в Україні було запроваджено в 1997 році президентом Леонідом Кучмою. З того часу він відзначається щороку 8 жовтня. У цей день в 1016 році Ярослав Мудрий видав звід законів "Руська правда".

            При КЗ «Бібліотеці для дорослих» Хмільницької міської ради діє постійно діючий Кіноклуб Docudays UA для проведення  некомерційних показів  документальних та навчальних кінофільмів про права людини з освітньою та правою просвітницькою метою.

Запрошуємо Вас до перегляду кінофільмів Docudays UA  а з  графіком перегляду документального кіно Docudays UA   Ви можете ознайомитися на сайті КЗ «Бібліотека для дорослих» за посиланням:  

http://hm-library.com.ua/index.php?type=menu&calendar

            Ми щиро вітаємо правознавців різних галузей зі святом. Зичимо сталевих нервів, нескінченого терпіння й оптимізму, міцного здоров’я та  успіхів. Нехай Закон і Право завжди будуть на вашому боці.data-width="600" data-numposts="5">
Автор: Админ
Дата створення: 2021-10-06 11:38:13
Версія для друку