Акція «Допоможемо дітям разом!!!»

Може, краще не знищувати зло,

 а ростити добро?

Антуан де Сент-Екзюпері

 

Незабаром — День святого Миколая. І ті з нас, у кого є діти чи внуки, розчулено підглядатимуть за щастям в очах малечі, яка діставатиме з-під подушки чи з панчохи дбайливо приховані нами "Миколайчики".  У ці святкові дні ми маємо нагоду посіяти в дитячих душах те, що з часом може врятувати нас самих, нашу країну, а можливо й світ. А саме — милосердя, співчутливість та щире прагнення надавати допомогу тим, хто її потребує.

В період    новорічно – різдвяних свят працівниками районної   бібліотеки для дорослих   буде проводитись  акція  «Подаруй дитині радість». 

У 2018 році під час проведення акції було зібрано іграшки, книги, одяг та солодощі.  Працівники бібліотеки відвідали та  передали зібрані речі у Вінницький дитячий будинок  «Гніздечко». Дитяча радість в очах стала новим доказом того, що ми робимо все правильно і недаремно.

Не зволікайте, акція триватиме  з 15  листопада по 25 грудня, щоб зігріти любов’ю дитячі серця. Дитячі речі, іграшки, книги для дітей  збираються щодня в КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих» за адресою,

22000 м.Хмільник

прсп. Свободи, 12

т.2-26-58

Фото, звіти про вручення подарунків будуть викладені на сайті бібліотеки http://hm-library.com.ua/

 

Не залишайтеся байдужими до тих, хто вірить в диво!

Дякуємо усім за участь  у акції та надані дітям подарунки!

 Автор: адмін
Дата створення: 2019-11-15 16:45:02
Версія для друку

Повернутися назад