Рокам ніколи пам’яті не стерти

22 червня пройшло засідання любительського об’єднання «Читацьке коло» на тему «Війна в серці, в пам’яті,  в книгах»присвячене  Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Згадали та вшанували хвилиною мовчання  полеглих в роки Другої світової війни, і тих, хто ціною власного життя виборює мир для України сьогодні. Моторошно усвідомлювати, що вже вісім років війна забирає життя та змінює наше повсякдення.  Війна, підступно розпочата росією, вже забрала тисячі життів українців, зруйнувала багато населених пунктів.

81 рік тому наш народ не здався і вигнав окупантів. Україна неодмінно переможе і в сучасній війні за свою незалежність.

 Війна – вічна тема в літературі, про неї написано безліч книг і ще немало буде написано. Адже твори на воєнну тематику не просто дозволяють переосмислити жахливі історичні події, але й навчитися цінувати мир. Ознайомилися з матеріалами  книжкової виставки «Книжки про війну: біль, випробування, надія».

Переглянули та обговорили фільм «Хмільник у пеклі  Другої світової війни», знятий народною аматорською кіностудією «Гіпаніс»  на основі книги «Листи до себе» Бориса Кульчицького та спогадів очевидців  тих подій.

 Свої нові патріотичні твори читали Оксана Гавура, Тетяна Січкарук, Валентина Павленко.

Завітала  вдруге на "Читацьке коло" Наталія Іванівна Степанова, жителька м.Лиману, яка з великою повагою і вдячністю говорила про патріотизм, щирість, доброту хмільничан, красу,затишок нашого міста. Вона приємно вражена  можливістю читати і знайомитися з новими українськими авторами та їх творами, спілкуватися з однодумцями.Автор: чит. зал
Дата створення: 2022-06-23 11:29:24
Версія для друку