Важливо знати

Хто  друг поганим звичкам, той ворог собі. 

Народна мудрість

У всьому світі 26 червня відзначається Міжнародний день боротьби  з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків. Цю дату встановлено в 1987 році Генеральною асамблеєю ООН в рамках Десятиріччя боротьби з наркоманією.

Сьогодні наркоманія як проблема стосується кожної країни Землі. За даними ООН, зараз в світі налічується більше 200 мільйонів хворих на наркоманію. Цивілізоване суспільство давно намагається знайти більш ефективні методи боротьби проти незаконного розповсюдження наркотиків – соціальні, політичні, медичні та правові.

На абонементі для юнацтва представлена  виставка – застереження «Наркотичний лабіринт: вихід є».  Матеріали виставки наводять загрозливі цифри, що свідчать про залучення в її тенета нових жертв.  Багато інформації стосується клінічних проявів наркоманії, яку частина молоді вважає розвагою, що відносить у світ приємних відчуттів. Подаються відомості про наркотичні речовини, їх вплив на людський організм, розглядаються питання профілактики і лікування наркозалежності.

 Відвідувачі мають змогу переглянути  в Інтернет – центрі  документальний фільм про права людини Docudays UA  «Грішна хвороба».

Запрошуємо до бібліотеки.Автор: чит.зал
Дата створення: 2021-06-22 12:07:56
Версія для друку