Згадаймо подвиг наших дідів

Пам'ять віри. Пам'ять роду.

Пам'ять прапора і серця.

Лиш за пам’яттю в людині

Пізнає людина світ.

Борис Олійник

"Згадаймо подвиг наших дідів" під такою назвою пройшов урок мужності до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у НВК: ЗШ І-ІІІ ст.. гімназій №1 з учнями 9-А класу (кл. керівник Л.П. Вусатюк).

Мета цього заходу ̶ розповідь про події Другої світової війни,  вшанування подвигу дідів і прадідів та зв'язок поколінь. Краєзнавець Оксана Михалиця книгозбірні для дорослих розповідала школярам про страшні події 1941-1945 рр..

Діти також дізналися про події Другої світової війни  на території міста  Хмільника та Хмільницького району. Доповнення стали статистичні дані про загиблих на фронтах війни,  спогади учасників Другої світової та архівні документи.

Учні уважно слухали, задавали питання, розповідали про те, що їм відомо  про Другу світову війну.Щиро дякую батькам, вчителям за виховання дітей, що сьогодні ці школярі цікавляться, дізнаються і не байдужі до  минулого своєї країни.

Шановні дев'ятикласники дякую Вам за любов до Батьківщина, за увагу, запитання і ваші розповіді про минуле України у Другій світовій війні.

Чекатиму Вас у нашій бібліотеці.Автор: краєзнавець
Дата створення: 2021-05-06 14:10:26
Версія для друку