Шановні пані та панове!

Хмільницька районна бібліотека для дорослих є головною бібліотекою регіону, яка формує, зберігає та надає в користування найбільш повне зібрання документів у межах своєї території, організовує взаємовикористання бібліотечних ресурсів, є організаційно – методичним і координаційним центром для бібліотек всіх форм власності і підпорядкування.

 

До Вашої уваги інформаційний  портал присвячений відзначення  200- річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Ви зможете дізнатися про перебування Т.Г. Шевченка у Хмільницькому краю,ознайомитись з  художніми та публіцистичними творами краян присвячені Великому  Кобзареві, виданнями , які  знаходяться у фондах Хмільницької районної бібліотеки.  У стрічці новин та галереї світлин,  Ви дізнаєтесь, які масові заходи  проводились Хмільницькою районною бібліотекою для дорослих  протягом  останніх  10 років. 

Надано інформацію про краян, які присвятили своє  життя вивченню біографії та творчості Шевченка, які колекціонують  книги про Шевченка та "Кобзарі" різних  років , які збереглись  на Хмільницькій землі.

Гарного перегляду.

Колектив бібліотеки.