Агата Крісті: розслідування з багатьма невідомими

      

Огляд пригодницьких сюжетів  (до 130-річчя від дня народження Агати Крісті) під  назвою  «Агата Крісті: розслідування з багатьма невідомими» пропонується до уваги користувачів.. ЇЇ ви можете побачити  на абонементі для дорослих.

       Агата Крісті відома в усьому світі як Королева Детективів. Вона написала 78 детективів, 19 збірок оповідань,16 п'єс і 6 психологічних романів. Її книги були перекладені на 103  мови. Вони треті в світі  у списку бестселерів (після Біблії та творів Шекспіра ). За багатьма з її романів і коротких оповідань були зняті фільми, поставлені спектаклі.

       «Мишоловка», її найвідоміша п'єса, вперше була поставлена в 1952 році й успішно йде дотепер і є абсолютним рекордсменом за кількістю постановок в історії світового театру.

        У 1920 р був виданий її перший роман, «Таємнича справа в Стайлзі». Це було першою появою Еркюля Пуаро, літературного героя, який став одним з найвідоміших приватних детективів з часів Шерлока Холмса.

      Коли Агата Крісті втомилася від Еркюля Пуаро, вона вигадала міс Марпл, оманливо  м'яку літню леді зі своїм власним методом розслідування.

     Успіх Агати Крісті  полягає в її здатності з'єднувати розумні сюжети з чудовим описом персонажів і тонким почуттям гумору, з великою спостережливістю. Її сюжети завжди вводять в оману читача і тримають його в напрузі. Довгоочікувана несподівана розв’язка до самого кінця тривожить душу та розум.

    На щастя, зло завжди переможене в її романах. 

Запрошуємо до перегляду!Автор: абонемент
Дата створення: 2020-09-11 15:56:36
Версія для друку

Повернутися назад