3 квітня в Центрі активності громадян Хмільницької міської територіальної громади відбулася творча зустріч – знайомство з сучасною українською письменницею, волонтеркою Людмилою Охріменко.




Людмила Леонідівна – авторка 12 виданих книг, лауреатка численних літературних премій. 2021 року роман «Оскар» отримав спеціальну відзнаку за найкращий роман на воєнну тематику Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Людмила Охріменко є лауреаткою премії імені Миколи Томенка 2023 року за найкращу коротку прозу — за книгу «Волонтерські історії: 2014–2022», а також лауреаткою премії імені Михайла Чабанівського 2024 року за повість «Далека блакитна далечінь».

У ході зустрічі на адресу письменниці звучали теплі слова вітань та щирих побажань від Вікторії Стукан, головного спеціаліста Відділу культури та туризму Хмільницької міської ради, Олени Бугайової, директорки КЗ «Хмільницька публічна бібліотека».



Письменниця наголосила, що прибуток від продажу своїх книжок віддає на допомогу Збройним силам України. Її волонтерська діяльність триває з 2014 року – від поїздок на передову до збору коштів та моральної підтримки захисників.

Понад півтори години зустрічі промайнули, мов одна мить. На завершення письменниця відповіла на запитання присутніх і влаштувала автограф-сесію.


|
|