Чи можна навчитися любити ?

 «На цій землі ми для одного, для дуже  звичайного, для навчання. А вчитися нам потрібно любові. Щирої, відвертої, і такої простої.  Для того нам  Бог всі умови створив: квіти в полях понасаджував, повелів дзвеніти струмкам, птаству щебетати  зраненька… Все для одного – для того, аби виколихувати в душах красу, гармонію та любов», -  так стверджує авторка книги «Навчання любові»,  яку люб’язно  подарувала читачам Хмільницької районної бібліотеки для дорослих.
В одному фантастичному романі, стверджується, що місце людини в суспільстві майбутнього, ступінь поваги до нього будуть визначатися формулою з трьох «Т»: «Труд», «Талант», «Творчість». У списку тих людей, хто має вже нині право на таке визнання, - Уляна Несторівна Мудь,   авторка книги «Навчання любові», за фахом і покликанням – лікар – акушер – гінеколог, член літературно – мистецького клубу «Золота троянда»,  любительського об’єднання «Читацьке коло», відома  шанувальникам  поетичного слова збіркою поезій «Народження людини».

Мудь У.Н. Навчання любові /У.Н.Мудь. – Вінниця:ТОВ «Нілан –ЛТД», 2018. -218с.

У своїх   повістях, оповідках, есеях,  поезіях Уляна Несторівна утверджує думку про те, що людина послана Творцем на Землю для найважливішого навчання душі – навчання любові.

Запрошуємо до бібліотеки для ознайомлення з новинкою.


Автор:
Дата створення: 2018-07-18 11:58:20
Версія для друку