+ Подарунок від братів Вітковських

Подарунок від братів Вітковських

Чудовим дарунком для читачів районної книгозбірні стали книги братів Вітковських.

   Це фотоальбом Олега Вітковського «Каратэ» та весела книга Вадима Вітковського «Усмішечки».

         Фотоальбом знайомить з таких видом спорту, як карате, розповідає про Миколаївську обласну федерацію Симей-до карате та знайомить з Міжнародними перемогами, які досягли учасники клубу. У передмові автором зазначено: «Наша цель −  спорт. Потому что он нужен людям как средство самосовершенствования…  Даже в наше трудное время. Развиваясь, человек совершенствует  свой внутренний мир, что помогает ему выжить  в мире  внешнем. Спорт нужен людям и мы преданы этому спорту».

                                            

 

     Фотоальбом буде цікавий  всім, хто займається спортом, хто цікавиться бойовим мистецтвом та хто робить перші кроки в карате.

         Головний редактор вінницького обласного журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський подарував особисту книгу «Усмішечки», випущену в 2018 році. Автор  в минулому працівник органів державної безпеки згадує  кумедні сторінки   служби. У цій веселій книжечці Ви дізнаєтесь про цікаві невигадані історії з прізвищ українців, про ведмедика з Хмільника, який полюбляв оковиту,  про «інфарктний телефон», якого так боялись посадовці.  Посмішку викличуть жартівливі нариси «Небезпечний Кирило»,  бувальщини про  риболовлю, «Нафігатор…Нафігатор» та «епіцентром сміху» стануть усмішки «На старому кладовищі» і «Товарищу капітану ваш жарт сподобався…».

Розповідь «Гість з Еміратів» не залишить нікого байдужими, заставить задуматись кожного із нас про нашу Україну.

Запрошуємо читачів ознайомитись з книгами, які піднімуть настрій, які розповідають про події, які можуть трапитися з кожним, а авторам зичимо козацького здоров’я,  нових книг та вдячних читачів.Автор: Краєзнавець
Дата створення: 2018-03-26 17:34:04
Версія для друку