Інтернет Центр "БІБЛІОМІСТ"

В Хмільницькій районній бібліотеці для дорослих з 2010 року діє Інтернет-центр з безкоштовним доступом до мережі Інтернету. Але, на жаль, Інтернет – центр не має достатньої кількості комп’ютерів, щоб задовольнити інформаційні потреби певних груп населення. Тому в 2011 році районна бібліотека для дорослих разом з сільськими бібліотеками сіл Вишенька, Скаржинці, Соколова, Лозна взяли участь у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету», започаткованого Радою міжнародних наукових досліджень та обміну (ІRЕХ) у рамках програми «Бібліоміст».

Важливим критерієм для перемоги у конкурсі стала підтримка влади та спонсорів. Врамках програми «Бібліоміст» надали листи - підтримки до співпраці: О.В.Томашук – голова райдержадміністрації, В.А.Чмелюк – голова районної ради, О.С.Кирилюк – Вишеньківський сільський голова, Н.В.Кальянова – Соколівський сільський голова, Л.В.Стрельчик – Скаржинецький сільський голова, С.П.Якушевська – Лознянський сільський голова.

Для районної бібліотеки для дорослих надали листи-підтримки про фінансову допомогу спонсори Н.Б.Шумигора та М.З.Зелінський – депутати обласної ради, О.О.Попов – депутат міської ради, А.О.Попов – приватний підприємець та В.В.Дорох – координатор ГО«Право».

Для Вишеньківської сільської бібліотеки надали листи-підтримки про фінансову допомогу Є.М.Звєрков – генеральний директор ТОВ«Хмільницьке», П.Д.Шлідевіц – ТОВ«Ступник-Агро», Б.В.Торохтій – ПП «Американські технології», Д.В.Дмитрук – ТОВ«Нібулон», П.П.Кулик – директор фермерського господарства «Антей» та А.Л.Сініцький – приватний підприємець.

Лознянську сільську бібліотеку підтримали Ю.М.Фаринюк – директор ХВЗАТ«Зернопродукт», А.Ш.Согоян – фермерське господарство «Шаген», В.П.Лінкевич – приватний підприємець.

Для Скаржинецької сільської бібліотеки надали листи-підтримки про фінансову допомогу І.І.Куровський – народний депутат України, О.І.Фойда – голова правління ТОВ«Поділля» та В.В.Стрельчик – президент спортклубу «Богатир».

Соколівську сільську бібліотеку підтримали брати М.Вта П.В.Юрчишини – АПНВП «Візит», С.М.Загородній та В.П.Гірник – керівники фермерських господарств.

2 березня 2011 року колектив Хмільницької районної бібліотеки для дорослих отримав привітання від директора програми «Бібліоміст» Матея Новака з повідомленням, що районна бібліотека для дорослих та сільські бібліотеки сіл Вишенька, Скаржинці, Соколова, Лозна стали фіналістами другого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету».

В рамках програми отримаємо набір обладнання, який включає: до 15 комп’ютерів, до 15 комплектів навушників та веб-камер, а також в подарунок 4 принтери – всього на суму близько 100 тисяч гривень.

Наразі, перед сільськими головами та кожною сільською бібліотекою – учасницею стоїть завдання завершити підготовку сільських бібліотек до прийняття обладнання згідно з проектом.

Поклін доземний та слова подяки представникам влади та благодійникам, котрі надали вагому фінансову підтримку для впровадження в бібліотеках новітніх інформаційних послуг.

Нехай активна життєва позиція додасть вам енергії і сприятиме у реалізації подальших ваших задумів і сподівань.

 

З.Попова,  директор районної бібліотеки для дорослих.