2010 рік увійшов в історію Хмільницької   районної  бібліотеки для дорослих, як рік створення Інтернет – центру. Бібліотека стала переможцем конкурсу «Інтернет для користувачів публічних бібліотек (LEAP- VIII)», оголошеного відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Перемога у конкурсі дала можливість придбати 5 комп’ютерів та необхідне технологічне обладнання для покращення бібліотечно-інформаційного обслуговування, збільшити кількість додаткових послуг користувачам. Та найголовніше — користувачі отримали можливість безплатного доступу до мережі.

• На сьогодні наша бібліотека сприймається громадянами як сучасна інформаційна установа, що сприяє їх професійному, громадському та особистісному розвитку. 
• Кожний читач бібліотеки, попередньо записавшись, може впродовж 1 години безкоштовно мандрувати Інтернетом. 
• Завдяки проекту одне з основних завдань бібліотеки - забезпечення користувачів оперативним доступом до різносторонньої інформації – набуло реальності. 
• Інтернет-центр бібліотеки створює рівні можливості у пошуку інформації для людей різних соціальних верств населення і допомагає становленню та розвитку їхньої загальної інформаційної та інтелектуальної культури.
• За час роботи проекту LEAP-VIII збільшилось кількість користувачів. Цьому сприяла активна робота по рекламі Інтернет-центру на сторінках місцевих ЗМІ. 
• За 2 роки дії Інтернет-центру бібліотечні працівники здобули навики роботи із комп'ютером та навчилися шукати та опрацьовувати інформацію із Інтернету.
• Проект дав змогу відвідувачам ознайомитись  з інформаційним  наповненням WEB-сайту  бібліотеки, а також дав можливість розказати про себе, про свої проблеми та досягнення.
• Завдяки проекту бібліотечні працівники отримали можливість використовувати досвід інших бібліотек в своїй роботі.

З доступом до Інтернету для нашої бібліотеки почалася нова епоха. Епоха життя в двох вимірах, епоха поєднання книги і Інтернету, минулого і майбутнього, древнього і сучасного. Але, наш досвід показує, що це єднання безмежно збагатило бібліотеку і тих, заради кого вона існує.

Інтернет-центр відкрив двері не тільки в безмежний всесвіт інформації. Він відкрив двері в ... саму бібліотеку. Ми стали більш відкритими, справді публічними.