Заходи кіноклубу #DOCUDAYS

Засідання клубу Docudays UA при КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих»
Автор: адмін
Дата створення: 2019-10-23 15:44:17
23 жовтня  у КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих»  пройшов перегляд документального фільму  по правах людини.  Перед початком показу фільму «Полум’яні  Голоси»  режисера Ноа Левін, модератор Оксана Ошовська  розповіла про історію створення фільму та коротку творчу біографію режисера. В фільмі йдеться про 17-річного Сруліка – ізраїльтянина ефіопського походження, відторгнений системою освіти. Він працює прибиральником і пише пісні – мріє стати відомим репером. Тексти пісень його гурту «Полум‘ян...Показ документального кіно - це круто
Автор: адмін
Дата створення: 2019-10-02 16:41:09
  2 жовтня у  КЗ «Хмільницька бібліотека для дорослих»  модератор Оксана Ошовська  представила до перегляду  та обговорення документальний фільм «ЦИРКОВІ  ГАСТРОЛІ»  режисерів:  Яак  Кілмі, Андрес  Маймік. В кінострічці  йшлося  про  те,  що  у  ХХІ столітті, коли переосмислюється роль  циркових тварин, невтомний естонський бізнесмен живе у своєму власному омріяному цирковому світі. Він прагне заснувати в Естонії державну циркову компанію. Але проти жорстокого поводження з тваринами в ...Документальний фільм про права людини DOCUDAYS UA «НОВІ ГЕРОЇ»
Автор: адмін
Дата створення: 2019-07-02 12:22:28
2 липня в Інтернет - центрі КЗ Хмільницької районної бібліотеки для дорослих» відбувся показ документального кіно про права людини до перегляду переставлено фільм «НОВІ ГЕРОЇ» У фільмі йдеться про три документальні  фільми-портрети звичайних українців. У кожного з них своя історія, проте є й спільне – їхня боротьба з несправедливістю у країні сьогодні. Пересічна людина часто ізольована від інформації про наявні правові можливості, що можуть допомогти їй покращити умови свого життя – започаткувати бізнес, сприяти об’єднанню громади у захисті комунальної...Засідання клубу Docudays UA при КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих»
Автор: адмін
Дата створення: 2019-03-20 16:34:24
  20  березня відбувся перегляд та обговорення  документального  фільму про права  людини «Дотик» режисера Аліни Степаненко.          Фільм розповідає про відчуття самотності дитини в родині, про ходіння від кімнати до кімнати з безуспішними намаганнями  торкнутися тата й мами, намацати їх у своєму житті.  На перегляд документального фільму «Дотик»  завітали  школярі 10 –А класу  ЗОШ І-ІІІст.  №3 м. Хмільника  та вчитель  правознавства Світлана Стахівна  Пох...Засідання клубу Docudays UA при КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих»
Автор: адмін
Дата створення: 2019-03-12 15:52:37
В Інтернет - центрі районної книгозбірні відбувся показ документального фільму про права людини.  Користувачі переглянули  кінофільм «Все палає» (Україна,  режисера Олександра Течинського, Олексія Солудонува,  Дмитра Стойкова). Глядачів  вразили  події революції 2013-2014рр., які змінила Україну. Цей фільм показує загальний шаблон певного типу повстань – тих, що завершуються кровопролиттям. Спершу шляхетне прагнення свободи наражається на темну силу правителів-тиранів. Згодом, унаслідок сум’яття й хаосу, праведний народний гнів змінює...Всього сторінок - 10