Заходи кіноклубу #DOCUDAYS

Документальний фільм про права людини DOCUDAYS UA «НОВІ ГЕРОЇ»
Автор: адмін
Дата створення: 2019-07-02 12:22:28
2 липня в Інтернет - центрі КЗ Хмільницької районної бібліотеки для дорослих» відбувся показ документального кіно про права людини до перегляду переставлено фільм «НОВІ ГЕРОЇ» У фільмі йдеться про три документальні  фільми-портрети звичайних українців. У кожного з них своя історія, проте є й спільне – їхня боротьба з несправедливістю у країні сьогодні. Пересічна людина часто ізольована від інформації про наявні правові можливості, що можуть допомогти їй покращити умови свого життя – започаткувати бізнес, сприяти об’єднанню громади у захисті комунальної...Засідання клубу Docudays UA при КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих»
Автор: адмін
Дата створення: 2019-03-20 16:34:24
  20  березня відбувся перегляд та обговорення  документального  фільму про права  людини «Дотик» режисера Аліни Степаненко.          Фільм розповідає про відчуття самотності дитини в родині, про ходіння від кімнати до кімнати з безуспішними намаганнями  торкнутися тата й мами, намацати їх у своєму житті.  На перегляд документального фільму «Дотик»  завітали  школярі 10 –А класу  ЗОШ І-ІІІст.  №3 м. Хмільника  та вчитель  правознавства Світлана Стахівна  Пох...Засідання клубу Docudays UA при КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих»
Автор: адмін
Дата створення: 2019-03-12 15:52:37
В Інтернет - центрі районної книгозбірні відбувся показ документального фільму про права людини.  Користувачі переглянули  кінофільм «Все палає» (Україна,  режисера Олександра Течинського, Олексія Солудонува,  Дмитра Стойкова). Глядачів  вразили  події революції 2013-2014рр., які змінила Україну. Цей фільм показує загальний шаблон певного типу повстань – тих, що завершуються кровопролиттям. Спершу шляхетне прагнення свободи наражається на темну силу правителів-тиранів. Згодом, унаслідок сум’яття й хаосу, праведний народний гнів змінює...Документальний фільм про права людини Docudays UA «Мене звуть ІОН»
Автор: адмін
Дата створення: 2019-02-22 16:01:58
22 лютого у читальній залі КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих»  відбувся   показ фільму кіноклубу медіа – просвіти з прав людини Docudays UA. На  перегляд фільму були запрошені школярі 9 класу  ЗОШ №2, класний керівник Олександр Вознюк. Учні  мали змогу  ознайомитися з Бельгійським кінофільмом  «ІОН» ( режисер Олів’є Мажі).          У стрічці документального фільму розповідається про незрячу родину. Головний герой ось  як розповідає про себе: «Мене звут...Мандрівний Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Автор: адмін
Дата створення: 2017-12-06 11:45:29
 5 грудня у рамках XIV Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбувся показ документального фільму в КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих» для учнів 6-А класу ЗОШ №2 ( класний керівник Лариса Вознюк).  Спочатку перегляду фільму діти поводилися шумно, не всі були уважні до того, що відбувалося на екрані. Потім в залі стало тихіше, і в кінці – настала тиша. На очах дітей стали з’являтися сльози, діти переживали все, що відбувається на екрані.  Після перегляду діти обговорювали документальн...Всього сторінок - 10